Menu Zamknij

Producent choinek sztucznych
PPHPPHU SONIC G I M SOJSCY SP. JAWNA

O firmie

Firma Sonic to przedsięwzięcie, którego początki sięgają 1989 roku. Nabierając doświadczenia i sukcesywnie rozwijając proces produkcyjny w 1997 roku powstała rodzinna firma, zajmująca się produkcją choinek sztucznych oraz ozdób choinkowych.

Ciągły rozwój i priorytetowe podejście do unowocześniania systemu produkcyjnego to dewiza dzięki której osiągamy produkt wysokojakościowy jakim są choinki sztuczne, wieńce oraz inne ozdoby choinkowe. Dobra koordynacja oraz sztab doświadczonych pracowników pozwalają firmie Sonic na szybką realizację zamówień hurtowych i detalicznych nawet w szczycie sezonu.

Gwarantowany wysoki standard to zasługa ciągłej i szczegółowej kontroli jakości której poddawane są ozdoby choinkowe oraz choinki sztuczne.

Wiedza, doświadczenie, a także dbałość o rzetelną realizację zamówień to podstawowe czynniki które pozwalają Nam na miano firmy z ponad 30 letnią tradycją.

Nasze choinki sztuczne oraz ozdoby choinkowe już od wielu lat zajmują w okresie świątecznym szczególne miejsce w wielu domach, zarówno w kraju jak i za granicą. 

Pin It on Pinterest