Menu Zamknij

Sztuczne choinki jak żywe

Sztuczne choinki jak żywe – polski producent. Trudno wyobrazić sobie Święta Bożego Narodzenia bez tradycyjnego drzewka. Żywe iglaki są dość problematyczne, ponieważ gubią igły, są łatwopalne, łatwo się przewracają itp. Współcześnie nawet miłośnicy natury mogą jednak znaleźć satysfakcjonującą alternatywę wykonaną z plastiku. Wyjaśniamy, jakie zalety ma sztuczna choinka jak żywa!

sztuczne choinki jak żywe producent

Sztuczna choinka jak żywa – dlaczego warto ją wybrać?

Wiele osób w kwestii świątecznego drzewka staje przed dylematem: „żywa czy sztuczna?”. Prawdziwe świerki, jodły i sosny przepięknie wyglądają, a do tego zachwycają zapachem. Niestety, mają też sporo wad. Z tego względu idealnym rozwiązaniem jest sztuczna choinka jak żywa.

Nowocześnie wykonane iglaki doskonale imitują naturę, dlatego na pierwszy rzut oka trudno jest się zorientować, że igły i gałązki są zrobione z tworzywa. Przy tym są nieporównywalnie bardziej praktyczne. Nie obsypują się, dlatego nie trzeba ciągle biegać przy nich z miotłą lub odkurzaczem. Co więcej, są o wiele bezpieczniejsze. Nie są łatwopalne, a do tego mają pewne stojaki oraz stabilne gałązki, z których nie spadają np. szklane bombki czy lampki. Co więcej, ich igły nie są ostre oraz dość trudno jest je wyrwać, dlatego nie pokaleczą oczu czy przełyku ciekawskiego malucha lub kota/psa.

Ogromną zaletą sztucznych drzewek jest również ich opłacalność. Żywa choinka musi być kupowana każdego roku. Wyprawa po nią wiąże się zwykle z koniecznością wyjazdu na specjalny targ. Wtedy traci się sporo czasu, a także pieniędzy – nie tylko na samego iglaka, ale też paliwo, parking itp. Zadbana, odpowiednio przechowywana choinka z tworzywa sztucznego doskonale sprawdza się nawet przez kilkanaście lat. Koszt jej zakupu szybko się zwraca, a potem generuje wymierne oszczędności.

Choinki sztuczne jak naturalne – jakie są rodzaje?

W ofercie Sonic dostępne są różnorodne choinki sztuczne jak naturalne. Ponieważ proponujemy tak wiele propozycji, sporo osób ma kłopot z tym, jaką wybrać. Nasza obsługa chętnie służy pomocą.

Posiadamy małe modele, ale też większe warianty mające 180 cm czy 220 cm. Produkujemy drzewka o różnych wysokościach, od 100 cm do nawet 250 cm. Podczas rozkładania można dowolnie dostosować kształt korony, dlatego łatwo uzyska się pożądany efekt oraz idealnie ustawi się choinkę nawet w pomieszczeniu o skromnym metrażu.

Naszą chlubą są niezwykle realistyczne imitacje popularnych odmian świerków, sosen i jodeł. Każde drzewko ma taki układ gałązek, że wygląda zupełnie jak choinka żywa. Wybrane opcje posiadają nawet małe szyszki czy cieniowane igły. W ostatnich latach ogromnym powodzeniem cieszą się choinki na pniu z naturalnego drewna w donicy owiniętej jutą. Modele te są niezwykle efektowne i tym bardziej trudno jest je odróżnić. Doskonale uzupełniają wnętrza urządzone w stylu loftowym, eko czy rustykalnym.

Posiadamy także ciekawsze opcje dla miłośników oryginalnych aranżacji świątecznych. Niezwykle klimatyczne są np. ośnieżone drzewka, które wyglądają jakby przed chwilą zostały przyniesione z lasu czy modele o oszronionych, połyskujących gałązkach. Bardzo stylowe i ekstrawaganckie są z kolei choinki białe oraz czarne.

Gdzie kupić choinkę sztuczną na Boże Narodzenie?

Właśnie zastanawiałeś się, gdzie kupić choinkę sztuczną na Boże Narodzenie? Jesteś w dobrym miejscu! Sonic jest polskim przedsiębiorstwem z ponad 30-letnim doświadczeniem. Do produkcji choinek wykorzystujemy jedynie wysokiej jakości materiały, m.in. nietoksyczną, dokładnie przebadaną folię PCV (polichlorek winylu) oraz PE (polietylen). Zaopatrujemy wielu dostawców w całym kraju, ale też prowadzimy własny sklep internetowy.

U nas znajdziesz absolutnie wyjątkowe, zachwycająco realistyczne choinki sztuczne jak żywe oraz inne ozdoby świąteczne, takie jak girlandy, wieńce czy stroiki. Nie wiesz jaką choinkę wybrać? Nasza doświadczona obsługa chętnie Ci pomoże, dokładnie opowiadając o wszystkich produktach oraz przedstawiając najciekawsze opcje. Szybko realizujemy zamówienia, nawet w szczycie sezonu. Nie tylko żywe drzewko może wprowadzić świąteczny klimat. Zainwestuj w realistyczną sztuczną choinkę, by stworzyć efektowną aranżację bożonarodzeniową. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz idealny wariant dla siebie. Masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady? Skontaktuj się z nami!

Pin It on Pinterest